Lesrooster

Let op!
Voor een deel van onze lessen is helaas een wachtlijst, neem contact op met info@herculeshebe.com om teleurstelling te voorkomen.

 

Peuter en Kleutergym*

Dag Tijd Doelgroep Locatie Leiding
Zaterdag 09:00 – 10:00 2 – 5 jaar Hogelandstraat Milene ter Horst
Zaterdag 10:00 – 11:00 2 – 5 jaar Hogelandstraat Milene ter Horst

Voor al deze lessen is momenteel een wachtlijst.

Recreatief turnen meisjes*

Dag Tijd Doelgroep Locatie Leiding
Dinsdag 16:00 – 17:00 4 – 7 jaar Hogelandstraat Mariëtte Grein
Dinsdag 17:00 – 18:00 4 – 7 jaar Hogelandstraat Mariëtte Grein
Dinsdag 18:00 – 19:00 8 jaar en ouder Hogelandstraat Mariëtte Grein
Woensdag 16:30 – 17:30 4 – 7 jaar De Posten Mariëtte Grein
Woensdag 17:30 – 18:30 8 – 9 jaar De Posten Mariëtte Grein
Woensdag 18:30 – 19:30 10 jaar en ouder De Posten Mariëtte Grein
Zaterdag 09:00 – 10:00 4 – 6 jaar JP Coenstraat Bente Olijve
Zaterdag 10:00 – 11:00 7 – 8 jaar JP Coenstraat Bente Olijve
Zaterdag 11:00 – 12:00 9 – 10 jaar JP Coenstraat Kawita Vugteveen
Zaterdag 12:00 – 13:00 11 – 13 jaar JP Coenstraat Kawita Vugteveen
Zaterdag 13:00 – 14:00 14 jaar en ouder JP Coenstraat Kawita Vugteveen
Zaterdag 10:00 – 11:00 4 – 8 jaar Zeggeltlaantje Larissa Moes
Zaterdag 11:00 – 12:00 8 jaar en ouder Zeggeltlaantje Larissa Moes
Zaterdag 12:00 – 13:00 4-8 jaar Zeggeltlaantje Larissa Moes

*Voor al deze lessen is momenteel een wachtlijst.

Recreatief turnen jongens*

 

Dag Tijd Doelgroep Locatie Leiding
Zaterdag 09:00 – 10:00 4 jaar en ouder Zeggeltlaantje Larissa Moes

*Voor deze lessen is momenteel een wachtlijst.

Ritmische Gymnastiek

Dag Tijd Doelgroep Locatie Leiding
Donderdag 18.00-19.00 5 t/m 13 Hogelandstraat Merle van Gorsel
Donderdag 19.00-20.00 5 t/m 13 Hogelandstraat Merle van Gorsel


Recreatief turnen voor volwassenen

Dag Tijd Doelgroep Locatie Leiding
Donderdag 19:45 – 21:15 Volwassenen JP Coenstraat Milene ter Horst


Damesgym

Dag Tijd Doelgroep Locatie Leiding
Dinsdag 19:00-20:00 50 jaar en ouder Hogelandstraat Marjan Platenkamp
Dinsdag 20:00-21:00 50 jaar en ouder Hogelandstraat Marjan Platenkamp


Wedstrijdturnen
 (op uitnodiging van de leiding)*

Dag Tijd Doelgroep Locatie Leiding
Maandag 16:00 – 18:00 Onderbouw 3e – 5e div JP Coenstraat Hille Torenvlied, Lauret Voogsgeerd en Larissa Moes
Maandag 18:00 – 20:00 Bovenbouw 3e – 5e div JP Coenstraat Hille Torenvlied en Geertje Peeters
Maandag 20:00 – 22:00 Senioren (16+) JP Coenstraat Hille Torenvlied
Dinsdag 17:30 – 19:00 6e divisie JP Coenstraat Geertje  Peeters
Donderdag 17:45 – 18:45 6e divisie JP Coenstraat Kawita Vugteveen
Vrijdag 15:30 – 17:00 Jong Talent JP Coenstraat Kawita Vugteveen
Vrijdag 17:00 – 18.30 Extra training onderbouw JP Coenstraat Hille Torenvlied en Larissa Moes
Vrijdag 18.30-20.00 Extra training

bovenbouw

JP Coenstraat Ilse Amelink, Donna Wouters en Lauret Voogsgeerd
Zondag 09:00 – 12:00 Extra training, 1x per maand IISPA Almelo Stadionlaan 60 Hille Torenvlied, Ilse Amelink, Geertje Peeters, Lauret Voogsgeerd, Larissa Moes en Donna Wouters

Voor alle lessen geldt dat de genoemde leeftijden richtlijnen zijn. Soms kan het voorkomen dat een lid beter in een andere groep past. Daarom zal de leiding altijd zelf, in overleg met het lid (en de ouders), de groepen zo goed mogelijk indelen.

Dé vereniging voor gymnastiek en turnen in Enschede!